Preskočiť na obsah
ROD - HAR

Stavebníctvo

ROD - HAR s.r.o.

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Sídlo
Hervartov
Od roku
2006
IČO
36 515 990

ROD - HAR

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Hervartov 12, 086 22
Na trhu od
25. apríla 2006
IČO
36 515 990
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Firma v číslach

20
rokov na trhu
2006
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte ROD - HAR

ROD - HAR s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Hervartov 12, 086 22. Zapísaná je od 25. apríla 2006 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet činnosti tvorí 9 položiek, napríklad uskutočňovanie stavieb a ich zmien, píliarska výroba a hobľovanie a impregnovanie dreva.

Základné údaje

Obchodné meno
ROD - HAR s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 515 990
DIČ
2022182635
Dátum vzniku
25. apríla 2006
Sídlo
Hervartov 12, 086 22
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 17312/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa ROD - HAR zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Píliarska výroba

  • Hobľovanie a impregnovanie dreva

  • Výroba šindľov, drevených obalov a paliet

  • Ťažba, približovanie, porez a zvoz dreva

  • Reklamná činnosť

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Píliarska výroba
  • Hobľovanie a impregnovanie dreva
  • Výroba šindľov, drevených obalov a paliet
  • Ťažba, približovanie, porez a zvoz dreva
  • Reklamná činnosť
  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • Maloobchod v rozsahu voľných živností
  • Stolárstvo

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli ROD - HAR s.r.o.?

Sídlo je na adrese Hervartov 12, 086 22.

Čím sa ROD - HAR s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: uskutočňovanie stavieb a ich zmien; píliarska výroba; hobľovanie a impregnovanie dreva; výroba šindľov, drevených obalov a paliet.

Aké je IČO – ROD - HAR s.r.o.?

IČO je 36 515 990, DIČ 2022182635.

Kedy vznikla ROD - HAR s.r.o.?

Vznik: 25. apríla 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Hervartov 12, 086 22

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre ROD - HAR s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese rod-har.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.